Valentýn pro milovníky sportu

Uznáváte tento „komerční“ svátek lásky a obdarováváte se navzájem 14. února čokoládou, květinami, šperky nebo pozváním na romantickou večeři? Nebo svátek zamilovaných neslavíte právě proto, že tohle to obdarovávání sladkostmi a kytkami dělají všichni okolo?

Co takhle vyzkoušet něco netradičního a originálního? Udělejte to letos jinak! Inspirujte se našimi tipy na užitečné dárky, které potěší každou sportovní zamilovanou duši.

love-241204_1280

 

Znáte lepší důkaz lásky, než nabídnout své drahé polovičce více společně tráveného času? Není to snad právě to, co si všichni přejí? Nabídněte sportování ve dvou! Úspěch zaručen. Společně prožité zážitky a společné zájmy jsou tím nejlepším „stmelovačem“ a „udržovačem“ vztahu.

squash

Squashové rakety

 

SQUASH moderní dynamická hra pro dva nebo čtyři hráče, při které se skvěle odreagujete, pobavíte a zapotíte :)


tenis

Tenisové rakety

 

TENIS – zahrajte si tenis, tzv. bílý sport, se svou drahou polovičkou, bude vám to spolu slušet jak na kurtu, tak v hale 😉

 

badminton

Badminton

 

BADMINTON – je to jeden z nejrychlejších a nejoblíbenějších sportů, při kterém si užijete spolu zábavy a smíchu, každopádně doporučujeme! 😉

 

brusle

Kolečkové brusle

 

KOLEČKOVÉ BRUSLE – parádní projížďku po městě, v parku a kdekoli jinde zaručují in-line brusle, vyvětráte se, nabijete energií a užijete si společné chvíle ve dvou :) try it!

 

S láskou ke sportu

Ať už je váš rozpočet velmi malý, nebo naopak neomezený, pro všechny máme tip na skvělý dárek, který jen tak nezapadne. Udělejte radost a dokažte svou lásku ke svému protějšku (i ke sportu) vhodným dárkem.

DÁRKY PRO NĚHO

DÁRKY PRO NI

Nezaujal vás žádný z našich tipů? Mrkněte sami na pestrou nabídku sportovního oblečení a vybavení na Gamisportu, možná jsme vám neukázali přesně to, co hledáte.