Nejlepší boty na jaro? Salomon XA PRO 3D

Nejvhodnější období pro revizi turistické výbavy? Mezidobí končící zimy a nastupujícího jara doslova volá po změnách, které vám poskytnou patřičný odpich do nové outdoorové sezóny. Každý, kdo se věnuje turistice, dobře ví, že vše začíná u správné obuvi. Proto představujeme tu vůbec nejlepší: kolekci nízkých trekových bot Salomon XA PRO 3D!

Salomon XA PRO 3D

Již přes 65 let firma Salomon zásobuje svými technologicky špičkovými produkty milovníky snowboardingu, lyžování, horolezectví, běhu a pěší turistiky. Za tu dobu stihla ústřední trojice hesel firmy, tedy oddanost, autenticita a progresivita, vykrystalizovat k naprosté dokonalosti. Ačkoliv horský terén dokáže být občas zrádný, s obuví Salomon budete dosahovat maximálních výkonů i za nepříznivých podmínek.

Fascinuje vás agresivní rychlost? Salomon XA PRO 3D je v tomto ohledu jedničkou na trhu!


Postupná výrobní evoluce dovedla Salomon až k naprostému technologickému vrcholu, jímž je řada nízké trekové obuvi Salomon XA PRO 3D, která se po právu pyšní kultovním statusem a pro rok 2014 prošla dalším vývojem.

Boty Salomon XA PRO 3D

Čím jsou tyto boty natolik specifické? Kromě jejich lehkosti, stability a odolnosti, jde zejména o seznam použitých technologií:

Rychleschnoucí prodyšná síťovina
Otevřená síťovina v kombinaci s nylonovou vrstvou poskytují úžasnou prodyšnost a nejlepší ochranu proti oděru.

Stopy nezanechávající Running Contagrip®
Jedná se o kombinaci několika typů Contagrip podešví s různou tvrdostí, čímž dochází k poskytnutí perfektního poměru záběru a odolnosti v těžkých terénech a při vysokých rychlostech.

Salomon XA PRO 3D

3D advanced chassis™
Odlehčené, nízko-profilované Salomon chassis, vložené mezi podešev a mezipodešev, maximalizující kontrolu pohybu a ochranu, zvyšující úsporu energie a stabilizující nohu v instinktivních situacích.

OrthoLite®
OrthoLite® stélka kombinuje specifickou pěnu Ortholite® a patní EVA část. Zajišťuje suché a zdravé prostředí pro vaši nohu a lepší odpružení. I po dlouhodobém používání vás nezklame svou efektivitou.

Co zajišťují jednotlivé vrstvy každé boty Salomon XA PRO 3D?

1) Komfort a přizpůsobení
2) Stabilita a ochrana
3) Odpružení
4) Maximální zápřah

Salomon XA PRO 3D

Technologie Salomon XA PRO 3D v obrazech:

1) Tvarování podrážky pro maximální stabilitu
2) Bezpečné ukotvení nohy do boty
3) Gumová špička pro ochranu nohy

Salomon XA PRO 3D