Nová jarní kolekce New Balance

NewBalance-Logo2Znáte americkou společnost New Balance, která působí na trhu již od roku 1906? Věříme, že ano. New Balance je jedním z předních světových výrobců sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Od svých počátků se zaměřuje především na pohodlné běžecké boty, které se přizpůsobí tvaru nohy.

kolaz_new1

JEDINEČNÝ DESIGN

Letitým trhákem bot New Balance jsou běžecké modely v retro stylu, které jsou neustále upravovány podle současných technologických trendů, svůj originální design si ale drží již od 80. let. Kromě retro stylu vsází New Balance také na pestré barvy, kterých se opravdu nebojí. Vaši pozornost si jistě zaslouží rovněž přepracované verze modelu Minimus, které vás oslní moderním designem a funkčností – zvládnou jakýkoli terén za mokra i za sucha!

kolaz_new2

UNIVERZÁLNOST

Hlavní výhodou všech bot New Balance je ale ta, že se dají nosit nejen na sportování, ale také jako lifestylová obuv.

KOMFORT

Boty New Balance si zamilujete na první vyzkoušení. Jsou lehoučké, odpružené, poskytují stabilitu a maximální komfort. Vydržíte v nich chodit celý den, většinou jsou bezešvé a dobře prodyšné.

new6

KVALITA

Veškeré produkty New Balance jsou zárukou dlouhé životnosti a odolnosti. Firma využívá nejnovější technologie, inovace, kvalitní a prémiové materiály. Nejlepší reklamou značky New Balance je právě kvalita jejich výrobků.